موزیک عروسی :

برای بسیاری از مهمانان مراسم عروسی، هیجان انگیزترین و جذاب ترین بخش مراسم، رقص عروس و داماد است. پس حتما باید برای مراسم عروسی تان چند نوع رقص را آماده کنید. اگر بدن آماده و ورزیده ای دارید و خوب می رقصید ، قطعا در این زمینه مشکلی نخواهید داشت. اما اگر با رقص بیگانه هستید و به خوبی نمی رقصید، باید قبل از مراسم عروسی تان آموزش های لازم در این خصوص را کسب کنید و تشریفات مجالس پرنسس آماده است در این زمینه به شما کمک کند
می توانید رقص مشترکی را با ساقدوش ها یا سایر دوستان تان طراحی کنید و در مجلس جشن همه را شگفت زده کنید. بی شک برای داشتن یک مراسم زیبا فکر کردن به تمام نکات اهمیت دارد.
​​​​​​​موزیک عروسی:در جشن ها آلات موسیقی یکی از وسایل ضروری است که با نواختن آن می توان فضای جشن را مهیج کرد. عروسی یکی از اصلی ترین جشن هایی است که موسیقی نقش زیادی در آن دارد و شاید یکی از تفاوتهای جشن عروسی با جشن های دیگر، موسیقی های شاد و مهیج آن باشد.مروزه موزیک عروسی با وسایل و تجهیزات مدرن همراه می شود. جوانان هم که اکثریت مجالس عروسی را تشکیل می دهند، گرایش زیادی به سمت موسیقی های تند و پرصدا دارند. موسیقی جشن عروسی اغلب پاپ و رپ است که می تواند جشن عروسی را مهیج تر کند.

رقص و دنس با این موزیک ها به عنوان اصلی ترین برنامه جشن عروسی است.اما همراه با موزیک وجود خواننده های خوش صدا هم ضرورت دارد که باید متناسب با سلیقه مهمانان آهنگ ها را اجرا کنند .

از آنجایی که ایرانیان رسومات مختلفی دارند و در هر گوشه ای از کشور، آداب، رسوم، زبان، موسیقی متفاوت است، لازم است تا خواننده ها به اصلی ترین رسومات ایرانیان تسلط داشته باشند.خواننده و موزیسین ها باید بتوانند همه آهنگ های قومی و زبانی کشور را اجرا کنند تا مهمانان از جشن لذت کافی ببرند.

برای انتخاب موسیقی متناسب با جشن و فرهنگ میهمانان، بهترین روش اینست که انتخاب گروه موسیقی را به خدمات مجالس پرنسس بسپارید.